KONST / Litografier / Serigrafi 11686047
nr 1168 6047
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Signerad och numrerad 118/250,51x74 cm
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 mars 2018
kl 19:33:29
150 kr
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan